Odigrano

17.10.2021. 15:30

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA 21/22

2 : 2

Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 10 13 23
2. Nogometni klub Bregana 10 20 22
3. Nogometni klub Turopoljac 10 16 22
4. Nogometni klub Vatrogasac Zdenci 10 17 20
5. Nogometni klub Lomnica 10 6 19
6. Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina 10 8 18
7. Nogometni klub Rakov potok 10 5 15
8. Nogometni klub Polet Buševec 10 1 13
9. Nogometni klub Strmec 10 -8 12
10. Nogometni klub Zrinski 10 -2 11
11. Nogometni klub Dinamo Jakovlje 10 -3 11
12. Nogometni klub Mladost Obrezina 10 -3 11
13. Nogometni klub Sloga Križ 10 -7 11
14. Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko 10 -3 10
15. Nogometni klub Kupa Pokupsko 10 -26 2
16. Nogometni klub Klas Mičevac 10 -34 1
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Buna 7 35 18
2. Nogometni klub Polet Buševec 7 15 18
5. Nogometni klub Vatrogasac Kobilić 6 -9 10
6. Nogometni klub Lomnica 6 -2 9
7. Nogometni klub Mladost Obrezina 6 2 7
1. Hrvatski nogometni klub Gorica 0 0 0
3. Kurilovec I 0 0 0
5. Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica 0 0 0
9. Nogometni klub Turopolje 0 0 0
10. HNK Gorica I 7 -30 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Buna 7 37 21
3. Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina 6 11 12
5. Nogometni klub Polet Buševec 6 13 11
6. Nogometni klub Mladost Obrezina 5 -7 6
7. HNK Gorica I 7 -18 6
8. Nogometni klub Lomnica 6 -18 6
1. Hrvatski nogometni klub Gorica 0 0 0
3. Kurilovec I 0 0 0
5. Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica 0 0 0
9. Nogometni klub Turopolje 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. Hrvatski nogometni klub Gorica 8 43 24
2. Nogometni klub Gradići 8 27 21
3. Nogometni klub Turopoljac 8 30 16
4. Nogometni klub Lukavec 8 14 16
5. Nogometni klub Polet Buševec 8 6 16
6. Nogometni klub Vatrogasac Kobilić 8 -8 13
8. Nogometni klub Sloga Križ 7 -4 8
9. Nogometni klub Strmec 7 -14 4
10. Nogometni klub Croatia Hrastje 7 -46 3
11. Nogometni klub Lomnica 7 -22 1
1. Hrvatski nogometni klub Gorica 0 0 0
4. Nogometni klub Donja Zelina 0 0 0
JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA 21/22
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
28.08.2021. 17:30
1 : 2
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Bregana
29.08.2021. 10:00
1 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
29.08.2021. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Polet Buševec
29.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Strmec
29.08.2021. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Turopoljac
29.08.2021. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Mladost Obrezina
29.08.2021. 17:30
2 : 0
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Lomnica
29.08.2021. 17:30
2 : 3
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
01.09.2021. 17:30
2 : 0
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Zrinski
01.09.2021. 17:30
1 : 3
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Klas Mičevac
01.09.2021. 17:30
2 : 6
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Sloga Križ
01.09.2021. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
01.09.2021. 17:30
5 : 1
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Kupa Pokupsko
01.09.2021. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Bregana
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
01.09.2021. 17:30
2 : 3
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Rakov potok
01.09.2021. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
05.09.2021. 10:00
2 : 0
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Bregana
05.09.2021. 10:00
6 : 1
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
05.09.2021. 17:30
2 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Mladost Obrezina
05.09.2021. 17:30
3 : 0
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Lomnica
05.09.2021. 17:30
2 : 3
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Strmec
05.09.2021. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Polet Buševec
05.09.2021. 17:30
0 : 0
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Turopoljac
05.09.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Sloga Križ
11.09.2021. 17:00
0 : 4
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
11.09.2021. 17:00
3 : 1
Nogometni klub Mladost Obrezina
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
11.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Klas Mičevac
11.09.2021. 17:00
0 : 6
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
12.09.2021. 17:00
5 : 1
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Kupa Pokupsko
12.09.2021. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Rakov potok
12.09.2021. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Strmec
12.09.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
15.09.2021. 17:00
0 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Zrinski
15.09.2021. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Bregana
15.09.2021. 17:00
0 : 0
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Polet Buševec
15.09.2021. 17:00
2 : 1
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Turopoljac
15.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
15.09.2021. 17:00
8 : 0
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Lomnica
15.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Mladost Obrezina
15.09.2021. 17:00
2 : 1
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Klas Mičevac
18.09.2021. 17:00
0 : 2
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Sloga Križ
18.09.2021. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
18.09.2021. 17:00
3 : 2
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
18.09.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Kupa Pokupsko
19.09.2021. 17:00
1 : 3
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Strmec
19.09.2021. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
19.09.2021. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Polet Buševec
19.09.2021. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Zrinski
25.09.2021. 16:30
4 : 0
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
26.09.2021. 10:00
0 : 3
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Bregana
26.09.2021. 10:00
3 : 1
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Mladost Obrezina
26.09.2021. 16:30
0 : 0
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
26.09.2021. 16:30
6 : 0
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Turopoljac
26.09.2021. 16:30
7 : 2
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Lomnica
26.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Rakov potok
26.09.2021. 16:30
2 : 4
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Sloga Križ
02.10.2021. 16:00
2 : 2
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Klas Mičevac
02.10.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
02.10.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Kupa Pokupsko
03.10.2021. 16:00
0 : 5
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Strmec
03.10.2021. 16:00
2 : 2
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Polet Buševec
03.10.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
03.10.2021. 16:00
0 : 3
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Mladost Obrezina
03.10.2021. 16:00
3 : 5
Nogometni klub Bregana
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
09.10.2021. 16:00
4 : 1
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Zrinski
09.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
10.10.2021. 10:00
2 : 2
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Bregana
10.10.2021. 10:00
4 : 0
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Rakov potok
10.10.2021. 16:00
4 : 5
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Turopoljac
10.10.2021. 16:00
3 : 2
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
10.10.2021. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Lomnica
10.10.2021. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Klas Mičevac
16.10.2021. 15:30
0 : 3
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Sloga Križ
16.10.2021. 15:30
1 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
16.10.2021. 15:30
3 : 1
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Bregana
17.10.2021. 10:00
2 : 1
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Mladost Obrezina
17.10.2021. 15:30
2 : 3
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
17.10.2021. 15:30
1 : 1
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Strmec
17.10.2021. 15:30
1 : 1
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Polet Buševec
17.10.2021. 15:30
2 : 2
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
23.10.2021. 15:30
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
24.10.2021. 10:00
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Zrinski
24.10.2021. 15:30
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Rakov potok
24.10.2021. 15:30
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Kupa Pokupsko
24.10.2021. 15:30
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Lomnica
24.10.2021. 15:30
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Turopoljac
24.10.2021. 15:30
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
24.10.2021. 15:30
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Klas Mičevac
30.10.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
30.10.2021. 15:00
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Bregana
31.10.2021. 10:00
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Turopoljac
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Strmec
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Mladost Obrezina
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Polet Buševec
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Sloga Križ
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Zrinski
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
07.11.2021. 10:00
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Rakov potok
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Kupa Pokupsko
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Lomnica
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
13.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Bregana
14.11.2021. 10:00
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Polet Buševec
14.11.2021. 14:00
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Mladost Obrezina
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Lomnica
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Turopoljac
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Strmec
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Klas Mičevac
20.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Sloga Križ
20.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Zrinski
20.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
20.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
21.11.2021. 10:00
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
21.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Kupa Pokupsko
21.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Rakov potok
21.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Klas Mičevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Strmec
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Zrinski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Sloga Križ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Kupa Pokupsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Bregana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Mladost Obrezina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Strmec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Turopoljac
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Polet Buševec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Klas Mičevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Zrinski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Kupa Pokupsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Sloga Križ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Bregana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Polet Buševec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Mladost Obrezina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Turopoljac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Zrinski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Klas Mičevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Strmec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Sloga Križ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Kupa Pokupsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Zrinski
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Turopoljac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Mladost Obrezina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Bregana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Kupa Pokupsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Klas Mičevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Polet Buševec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bregana
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Strmec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Sloga Križ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Turopoljac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Zrinski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Bregana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Klas Mičevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Strmec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Sloga Križ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Polet Buševec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Mladost Obrezina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Kupa Pokupsko
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Kupa Pokupsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Turopoljac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Nogometni klub Zrinski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Strmec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Klas Mičevac
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Mladost Obrezina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Sloga Križ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Polet Buševec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Bregana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Zrinski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Kupa Pokupsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Sloga Križ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko
Nogometni klub Strmec
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Bregana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Klas Mičevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Mladost Obrezina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Turopoljac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Polet Buševec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Zrinski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bregana
Nogometni klub Kupa Pokupsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Strmec
Nogometni klub Klas Mičevac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
Nogometni klub Sloga Križ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Obrezina
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Polet Buševec
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lomnica
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Turopoljac
Nogometni klub Strmec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Križ
Nogometni klub Dinamo Jakovlje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Vatrogasac Zdenci
Nogometni klub Ban Jelačić Vukovina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Klas Mičevac
Nogometni klub Bregana
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jaska Vinogradar Jastrebarsko
Nogometni klub Turopoljac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Zrinski
Nogometni klub Mladost Obrezina
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Polet Buševec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kupa Pokupsko

GALERIJA

NK POLET Buševec