Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Samobor 34 84 88
2. Mraclin 34 44 74
3. Gradski nogometni klub Sveta Nedelja 34 37 66
4. Nogometni klub Top 34 48 65
5. Nogometni klub Stupnik 34 53 63
6. Ban Jelačić 34 24 59
7. Polet 34 12 56
8. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 34 32 53
9. Strmec 34 -16 52
10. Turopoljac 34 6 48
11. Vinogradar 34 6 47
12. NK Dinamo (J) 34 -23 39
13. Nogometni klub Rakov potok 34 -37 34
14. Lomnica 34 -30 33
15. NK Vatrogasac 34 -31 32
16. Klas 34 -60 24
17. Sloga 34 -53 23
18. Rakovec 34 -96 16
# Ime kluba U +/- B
1. Dugo Selo 18 94 54
2. HNK Gorica 18 77 43
3. Turopoljac 18 27 36
4. Vrbovec 18 19 30
5. HNK Gorica I 18 16 28
6. Strmec 18 -39 19
7. Gradići 18 -18 18
8. Lukavec 18 -16 14
9. Polet 18 -46 12
10. Vatrogasac 18 -114 7
# Ime kluba U +/- B
1. Dinamo Hidrel 21 119 52
2. Polet 21 25 43
3. HNK Gorica 21 32 36
4. Buna 21 30 35
5. Lomnica 21 14 32
6. HNK Gorica I 21 -67 23
7. Mraclin 21 -65 20
8. Turopoljac 21 -88 6
# Ime kluba U +/- B
1. HNK Gorica 17 48 45
2. Lomnica 17 23 35
3. Buna 17 34 34
4. Polet 16 40 33
5. Dinamo Hidrel 17 41 30
6. HNK Gorica I 17 -27 20
7. Turopoljac 17 1 19
8. Mraclin 17 -32 12
9. Vatrogasac 17 -103 4
JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA 20/21
Ban Jelačić
22.08.2020. 17:30
1 : 3
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Top
22.08.2020. 17:30
4 : 0
Sloga
Klas
22.08.2020. 17:30
0 : 6
Nogometni klub Stupnik
Strmec
23.08.2020. 17:30
1 : 2
Vinogradar
Turopoljac
23.08.2020. 17:30
3 : 1
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
NK Vatrogasac
23.08.2020. 17:30
1 : 0
Mraclin
Rakovec
23.08.2020. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Rakov potok
Lomnica
23.08.2020. 17:30
2 : 3
Nogometni klub Samobor
Polet
02.09.2020. 17:00
2 : 4
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
NK Vatrogasac
26.08.2020. 17:30
2 : 4
Nogometni klub Top
NK Dinamo (J)
26.08.2020. 17:30
2 : 2
Strmec
Sloga
26.08.2020. 17:30
0 : 3
Polet
Nogometni klub Rakov potok
26.08.2020. 17:30
6 : 0
Klas
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
26.08.2020. 17:30
3 : 0
Ban Jelačić
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
26.08.2020. 17:30
1 : 0
Rakovec
Lomnica
26.08.2020. 17:30
0 : 3
Nogometni klub Stupnik
Mraclin
26.08.2020. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Samobor
Vinogradar
26.08.2020. 17:30
6 : 1
Turopoljac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
29.08.2020. 17:30
4 : 0
Klas
Nogometni klub Samobor
29.08.2020. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Top
30.08.2020. 17:30
6 : 0
Mraclin
Polet
30.08.2020. 17:30
1 : 0
NK Vatrogasac
Strmec
30.08.2020. 17:30
2 : 5
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Turopoljac
30.08.2020. 17:30
0 : 4
NK Dinamo (J)
Rakovec
30.08.2020. 17:30
2 : 1
Vinogradar
Ban Jelačić
30.08.2020. 17:30
4 : 0
Sloga
Lomnica
30.08.2020. 17:30
0 : 0
Nogometni klub Rakov potok
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
05.09.2020. 17:00
1 : 3
Turopoljac
Sloga
05.09.2020. 17:00
1 : 3
Strmec
Nogometni klub Top
05.09.2020. 17:00
3 : 1
Polet
Mraclin
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Rakov potok
06.09.2020. 17:00
0 : 4
Nogometni klub Samobor
NK Vatrogasac
06.09.2020. 17:00
0 : 2
Ban Jelačić
Vinogradar
06.09.2020. 17:00
2 : 1
Klas
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
06.09.2020. 17:00
1 : 1
Lomnica
NK Dinamo (J)
06.09.2020. 17:00
5 : 0
Rakovec
Nogometni klub Stupnik
09.09.2020. 17:00
6 : 0
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Samobor
09.09.2020. 17:00
3 : 0
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Lomnica
09.09.2020. 17:00
2 : 0
Vinogradar
Rakovec
09.09.2020. 17:00
2 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Polet
09.09.2020. 17:00
0 : 2
Mraclin
Turopoljac
09.09.2020. 17:00
5 : 0
Sloga
Ban Jelačić
09.09.2020. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Top
Strmec
09.09.2020. 17:00
2 : 1
NK Vatrogasac
Klas
09.09.2020. 17:00
1 : 2
NK Dinamo (J)
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
12.09.2020. 17:00
1 : 1
Klas
Nogometni klub Top
12.09.2020. 17:00
8 : 0
Strmec
Mraclin
13.09.2020. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Rakov potok
NK Dinamo (J)
13.09.2020. 17:00
1 : 2
Lomnica
NK Vatrogasac
13.09.2020. 17:00
2 : 2
Turopoljac
Polet
13.09.2020. 17:00
1 : 0
Ban Jelačić
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
13.09.2020. 17:00
1 : 4
Nogometni klub Stupnik
Sloga
13.09.2020. 17:00
3 : 4
Rakovec
Vinogradar
13.09.2020. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Samobor
Ban Jelačić
19.09.2020. 16:30
2 : 2
Mraclin
Nogometni klub Samobor
19.09.2020. 16:30
4 : 0
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Stupnik
19.09.2020. 16:30
3 : 0
Vinogradar
Strmec
20.09.2020. 16:30
1 : 0
Polet
Turopoljac
20.09.2020. 16:30
4 : 1
Nogometni klub Top
Rakovec
20.09.2020. 16:30
2 : 3
NK Vatrogasac
Lomnica
20.09.2020. 16:30
2 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Rakov potok
20.09.2020. 16:30
3 : 6
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Klas
20.09.2020. 16:30
0 : 0
Sloga
Nogometni klub Top
26.09.2020. 16:30
6 : 1
Rakovec
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
26.09.2020. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Samobor
Vinogradar
26.09.2020. 16:30
5 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Mraclin
27.09.2020. 16:30
2 : 1
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
NK Dinamo (J)
27.09.2020. 16:30
4 : 0
Nogometni klub Stupnik
NK Vatrogasac
27.09.2020. 16:30
1 : 0
Klas
Polet
27.09.2020. 16:30
2 : 1
Turopoljac
Sloga
27.09.2020. 16:30
0 : 2
Lomnica
Ban Jelačić
27.09.2020. 16:30
3 : 4
Strmec
Nogometni klub Stupnik
03.10.2020. 16:00
3 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Klas
03.10.2020. 16:00
2 : 4
Nogometni klub Top
Nogometni klub Samobor
03.10.2020. 16:00
-- : --
Sloga
Strmec
04.10.2020. 16:00
3 : 2
Mraclin
Turopoljac
04.10.2020. 16:00
2 : 2
Ban Jelačić
Rakovec
04.10.2020. 16:00
2 : 2
Polet
Lomnica
04.10.2020. 16:00
2 : 0
NK Vatrogasac
Nogometni klub Rakov potok
04.10.2020. 16:00
2 : 1
NK Dinamo (J)
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
04.10.2020. 16:00
4 : 0
Vinogradar
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
10.10.2020. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Rakov potok
Sloga
10.10.2020. 16:00
0 : 6
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Top
10.10.2020. 16:00
1 : 1
Lomnica
Ban Jelačić
10.10.2020. 16:00
3 : 1
Rakovec
Mraclin
11.10.2020. 16:00
2 : 0
Vinogradar
NK Dinamo (J)
11.10.2020. 16:00
1 : 0
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
NK Vatrogasac
11.10.2020. 16:00
2 : 6
Nogometni klub Samobor
Polet
11.10.2020. 16:00
2 : 0
Klas
Strmec
11.10.2020. 16:00
5 : 1
Turopoljac
Klas
17.10.2020. 16:00
0 : 4
Ban Jelačić
Nogometni klub Samobor
17.10.2020. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Top
Nogometni klub Stupnik
17.10.2020. 16:00
5 : 0
NK Vatrogasac
Turopoljac
18.10.2020. 16:00
1 : 2
Mraclin
Rakovec
18.10.2020. 16:00
1 : 4
Strmec
Lomnica
18.10.2020. 16:00
2 : 0
Polet
Nogometni klub Rakov potok
18.10.2020. 16:00
3 : 2
Sloga
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
18.10.2020. 16:00
3 : 0
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Vinogradar
18.10.2020. 16:00
1 : 1
NK Dinamo (J)
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
24.10.2020. 15:30
1 : 0
Vinogradar
Nogometni klub Top
24.10.2020. 15:30
4 : 2
Nogometni klub Stupnik
Ban Jelačić
24.10.2020. 15:30
1 : 0
Lomnica
Sloga
24.10.2020. 15:30
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Mraclin
25.10.2020. 14:30
2 : 0
NK Dinamo (J)
NK Vatrogasac
25.10.2020. 14:30
1 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Polet
25.10.2020. 14:30
1 : 1
Nogometni klub Samobor
Strmec
25.10.2020. 14:30
0 : 0
Klas
Turopoljac
25.10.2020. 14:30
5 : 1
Rakovec
Rakovec
31.10.2020. 14:00
0 : 5
Mraclin
Lomnica
31.10.2020. 14:00
0 : 2
Strmec
Nogometni klub Rakov potok
31.10.2020. 14:00
0 : 3
Nogometni klub Top
NK Dinamo (J)
31.10.2020. 14:00
0 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Samobor
31.10.2020. 14:00
1 : 1
Ban Jelačić
Klas
31.10.2020. 14:00
2 : 4
Turopoljac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
31.10.2020. 14:00
3 : 2
NK Vatrogasac
Nogometni klub Stupnik
31.10.2020. 14:00
1 : 2
Polet
Vinogradar
31.10.2020. 14:00
-- : --
Sloga
Sloga
07.11.2020. 14:00
1 : 5
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Top
07.11.2020. 14:00
0 : 0
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Ban Jelačić
07.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Mraclin
08.11.2020. 14:00
3 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
NK Vatrogasac
08.11.2020. 14:00
4 : 1
Vinogradar
Polet
08.11.2020. 14:00
5 : 0
Nogometni klub Rakov potok
Strmec
08.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Samobor
Turopoljac
08.11.2020. 14:00
7 : 0
Lomnica
Rakovec
08.11.2020. 14:00
0 : 3
Klas
Nogometni klub Stupnik
14.11.2020. 14:00
0 : 0
Strmec
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
14.11.2020. 14:00
3 : 1
Sloga
Nogometni klub Samobor
14.11.2020. 14:00
4 : 1
Turopoljac
Klas
14.11.2020. 14:00
1 : 3
Mraclin
Lomnica
15.11.2020. 14:00
6 : 3
Rakovec
Nogometni klub Rakov potok
15.11.2020. 14:00
0 : 2
Ban Jelačić
NK Dinamo (J)
15.11.2020. 14:00
2 : 2
NK Vatrogasac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
15.11.2020. 14:00
6 : 2
Polet
Vinogradar
15.11.2020. 14:00
2 : 3
Nogometni klub Top
Mraclin
18.11.2020. 14:00
-- : --
Sloga
NK Vatrogasac
18.11.2020. 14:00
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Polet
18.11.2020. 14:00
-- : --
Vinogradar
Strmec
18.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Turopoljac
18.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Rakovec
18.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Samobor
Nogometni klub Top
18.11.2020. 14:00
-- : --
NK Dinamo (J)
Klas
18.11.2020. 14:00
-- : --
Lomnica
Ban Jelačić
18.11.2020. 14:00
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Nogometni klub Samobor
21.11.2020. 14:00
-- : --
Klas
Nogometni klub Stupnik
21.11.2020. 14:00
-- : --
Rakovec
Sloga
21.11.2020. 14:00
-- : --
NK Vatrogasac
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
21.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Top
Lomnica
22.11.2020. 14:00
-- : --
Mraclin
Nogometni klub Rakov potok
22.11.2020. 14:00
-- : --
Turopoljac
NK Dinamo (J)
22.11.2020. 14:00
-- : --
Polet
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
22.11.2020. 14:00
-- : --
Strmec
Vinogradar
22.11.2020. 14:00
-- : --
Ban Jelačić
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
13.03.2021. 15:00
-- : --
Polet
Nogometni klub Rakov potok
13.03.2021. 15:00
-- : --
Rakovec
Nogometni klub Stupnik
13.03.2021. 15:00
-- : --
Klas
Nogometni klub Samobor
13.03.2021. 15:00
-- : --
Lomnica
Mraclin
14.03.2021. 15:00
-- : --
NK Vatrogasac
Sloga
14.03.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Top
NK Dinamo (J)
14.03.2021. 15:00
-- : --
Ban Jelačić
Vinogradar
14.03.2021. 15:00
-- : --
Strmec
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
14.03.2021. 15:00
-- : --
Turopoljac
Nogometni klub Samobor
20.03.2021. 15:00
-- : --
Mraclin
Lomnica
20.03.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Klas
20.03.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Ban Jelačić
20.03.2021. 15:00
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Top
20.03.2021. 15:00
-- : --
NK Vatrogasac
Rakovec
21.03.2021. 15:00
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Turopoljac
21.03.2021. 15:00
-- : --
Vinogradar
Strmec
21.03.2021. 15:00
-- : --
NK Dinamo (J)
Polet
21.03.2021. 15:00
-- : --
Sloga
Sloga
27.03.2021. 15:00
-- : --
Ban Jelačić
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
27.03.2021. 15:00
-- : --
Strmec
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
27.03.2021. 15:00
-- : --
Klas
Mraclin
28.03.2021. 16:00
-- : --
Nogometni klub Top
NK Vatrogasac
28.03.2021. 16:00
-- : --
Polet
NK Dinamo (J)
28.03.2021. 16:00
-- : --
Turopoljac
Vinogradar
28.03.2021. 16:00
-- : --
Rakovec
Nogometni klub Rakov potok
28.03.2021. 16:00
-- : --
Lomnica
Nogometni klub Stupnik
28.03.2021. 16:00
-- : --
Nogometni klub Samobor
Nogometni klub Stupnik
03.04.2021. 16:00
-- : --
Mraclin
Nogometni klub Samobor
03.04.2021. 16:00
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Lomnica
03.04.2021. 16:00
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Klas
03.04.2021. 16:00
-- : --
Vinogradar
Ban Jelačić
03.04.2021. 16:00
-- : --
NK Vatrogasac
Polet
03.04.2021. 16:00
-- : --
Nogometni klub Top
Rakovec
05.04.2021. 16:00
-- : --
NK Dinamo (J)
Turopoljac
05.04.2021. 16:00
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Strmec
05.04.2021. 16:00
-- : --
Sloga
Nogometni klub Top
10.04.2021. 16:30
-- : --
Ban Jelačić
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
10.04.2021. 16:30
-- : --
Rakovec
Mraclin
11.04.2021. 16:30
-- : --
Polet
NK Vatrogasac
11.04.2021. 16:30
-- : --
Strmec
Sloga
11.04.2021. 16:30
-- : --
Turopoljac
NK Dinamo (J)
11.04.2021. 16:30
-- : --
Klas
Vinogradar
11.04.2021. 16:30
-- : --
Lomnica
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
11.04.2021. 16:30
-- : --
Nogometni klub Samobor
Nogometni klub Rakov potok
11.04.2021. 16:30
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Rakov potok
17.04.2021. 16:30
0 : 2
Mraclin
Nogometni klub Stupnik
17.04.2021. 16:30
0 : 1
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Nogometni klub Samobor
17.04.2021. 16:30
2 : 0
Vinogradar
Klas
17.04.2021. 16:30
1 : 0
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Ban Jelačić
17.04.2021. 16:30
2 : 0
Polet
Lomnica
18.04.2021. 16:30
0 : 1
NK Dinamo (J)
Rakovec
18.04.2021. 16:30
2 : 2
Sloga
Turopoljac
18.04.2021. 16:30
4 : 1
NK Vatrogasac
Strmec
18.04.2021. 16:30
0 : 5
Nogometni klub Top
Sloga
24.04.2021. 17:00
5 : 1
Klas
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
24.04.2021. 17:00
1 : 1
Lomnica
Mraclin
25.04.2021. 17:00
1 : 2
Ban Jelačić
Polet
25.04.2021. 17:00
3 : 2
Strmec
Nogometni klub Top
25.04.2021. 17:00
1 : 2
Turopoljac
NK Vatrogasac
25.04.2021. 17:00
3 : 0
Rakovec
NK Dinamo (J)
25.04.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Samobor
Vinogradar
25.04.2021. 17:00
3 : 1
Nogometni klub Stupnik
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
25.04.2021. 17:00
4 : 1
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Stupnik
01.05.2021. 17:00
6 : 0
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Samobor
01.05.2021. 17:00
4 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Klas
01.05.2021. 17:00
2 : 1
NK Vatrogasac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
02.05.2021. 17:00
1 : 2
Mraclin
Nogometni klub Rakov potok
02.05.2021. 17:00
1 : 3
Vinogradar
Lomnica
02.05.2021. 17:00
1 : 3
Sloga
Rakovec
02.05.2021. 17:00
0 : 4
Nogometni klub Top
Turopoljac
02.05.2021. 17:00
1 : 0
Polet
Strmec
02.05.2021. 17:00
2 : 0
Ban Jelačić
Mraclin
05.05.2021. 17:00
4 : 2
Strmec
Ban Jelačić
05.05.2021. 17:00
1 : 0
Turopoljac
Polet
05.05.2021. 17:00
3 : 0
Rakovec
Nogometni klub Top
05.05.2021. 17:00
5 : 0
Klas
NK Vatrogasac
05.05.2021. 17:00
-- : --
Lomnica
Sloga
05.05.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Samobor
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
05.05.2021. 17:00
1 : 3
Nogometni klub Stupnik
NK Dinamo (J)
05.05.2021. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Vinogradar
05.05.2021. 17:00
0 : 3
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Nogometni klub Stupnik
08.05.2021. 17:00
5 : 2
Sloga
Nogometni klub Samobor
08.05.2021. 17:00
6 : 0
NK Vatrogasac
Klas
08.05.2021. 17:00
1 : 1
Polet
Vinogradar
09.05.2021. 17:00
1 : 1
Mraclin
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
09.05.2021. 17:00
3 : 0
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Rakov potok
09.05.2021. 17:00
1 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Lomnica
09.05.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Top
Rakovec
09.05.2021. 17:00
0 : 7
Ban Jelačić
Turopoljac
09.05.2021. 17:00
3 : 0
Strmec
Ban Jelačić
15.05.2021. 17:00
2 : 0
Klas
Nogometni klub Top
15.05.2021. 17:00
0 : 4
Nogometni klub Samobor
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
15.05.2021. 17:00
2 : 1
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Mraclin
16.05.2021. 17:00
6 : 3
Turopoljac
Strmec
16.05.2021. 17:00
3 : 1
Rakovec
Polet
16.05.2021. 17:00
2 : 0
Lomnica
NK Vatrogasac
16.05.2021. 17:00
2 : 4
Nogometni klub Stupnik
Sloga
16.05.2021. 17:00
6 : 2
Nogometni klub Rakov potok
NK Dinamo (J)
16.05.2021. 17:00
1 : 2
Vinogradar
NK Dinamo (J)
19.05.2021. 17:30
0 : 4
Mraclin
Vinogradar
19.05.2021. 17:30
1 : 4
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
19.05.2021. 17:30
6 : 2
Sloga
Nogometni klub Rakov potok
19.05.2021. 17:30
4 : 2
NK Vatrogasac
Nogometni klub Stupnik
19.05.2021. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Top
Nogometni klub Samobor
19.05.2021. 17:30
-- : --
Polet
Lomnica
19.05.2021. 17:30
2 : 2
Ban Jelačić
Klas
19.05.2021. 17:30
1 : 2
Strmec
Rakovec
19.05.2021. 17:30
1 : 2
Turopoljac
Ban Jelačić
22.05.2021. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Samobor
Nogometni klub Top
22.05.2021. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Rakov potok
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
22.05.2021. 17:30
8 : 0
NK Dinamo (J)
Mraclin
23.05.2021. 17:30
9 : 0
Rakovec
Turopoljac
23.05.2021. 17:30
6 : 1
Klas
Strmec
23.05.2021. 17:30
2 : 1
Lomnica
Polet
23.05.2021. 17:30
2 : 0
Nogometni klub Stupnik
NK Vatrogasac
23.05.2021. 17:30
2 : 2
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Sloga
23.05.2021. 17:30
3 : 0
Vinogradar
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
29.05.2021. 17:30
3 : 1
Mraclin
Nogometni klub Stupnik
29.05.2021. 17:30
3 : 2
Ban Jelačić
Nogometni klub Samobor
29.05.2021. 17:30
1 : 1
Strmec
NK Dinamo (J)
30.05.2021. 17:30
3 : 3
Sloga
Vinogradar
30.05.2021. 17:30
8 : 2
NK Vatrogasac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
30.05.2021. 17:30
2 : 0
Nogometni klub Top
Nogometni klub Rakov potok
30.05.2021. 17:30
1 : 1
Polet
Lomnica
30.05.2021. 17:30
2 : 1
Turopoljac
Klas
30.05.2021. 17:30
1 : 0
Rakovec
Mraclin
02.06.2021. 17:30
3 : 0
Klas
Rakovec
02.06.2021. 17:30
5 : 2
Lomnica
Turopoljac
02.06.2021. 17:30
1 : 4
Nogometni klub Samobor
Strmec
02.06.2021. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Stupnik
Ban Jelačić
02.06.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Rakov potok
Polet
02.06.2021. 17:30
3 : 1
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Nogometni klub Top
02.06.2021. 17:30
1 : 0
Vinogradar
NK Vatrogasac
02.06.2021. 17:30
7 : 1
NK Dinamo (J)
Sloga
02.06.2021. 17:30
1 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Sloga
05.06.2021. 17:30
0 : 2
Mraclin
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
05.06.2021. 17:30
1 : 1
NK Vatrogasac
NK Dinamo (J)
05.06.2021. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Top
Vinogradar
05.06.2021. 17:30
2 : 1
Polet
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
05.06.2021. 17:30
5 : 0
Ban Jelačić
Nogometni klub Rakov potok
05.06.2021. 17:30
1 : 2
Strmec
Nogometni klub Stupnik
05.06.2021. 17:30
2 : 0
Turopoljac
Nogometni klub Samobor
05.06.2021. 17:30
1 : 0
Rakovec
Lomnica
05.06.2021. 17:30
0 : 2
Klas
Mraclin
12.06.2021. 17:30
2 : 0
Lomnica
Klas
12.06.2021. 17:30
1 : 3
Nogometni klub Samobor
Rakovec
12.06.2021. 17:30
1 : 8
Nogometni klub Stupnik
Turopoljac
12.06.2021. 17:30
1 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Strmec
12.06.2021. 17:30
0 : 2
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Ban Jelačić
12.06.2021. 17:30
0 : 0
Vinogradar
Polet
12.06.2021. 17:30
4 : 0
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Top
12.06.2021. 17:30
4 : 0
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
NK Vatrogasac
12.06.2021. 17:30
4 : 1
Sloga

GALERIJA

NK POLET Buševec