Veliki uspjeh Poletove škole nogometa na memorijalnom turniru Zoran Vrhovac u Novom Čiću!

Na memorijalnom turniru Zoran Vrhovac koji se održao 20. i 21. kolovoza Poletovi limači i prstići ostvarili su izvrsne rezultate osvojivši 2. i 3. mjesto.
Pod vodstvom trenera Marija Stuparića limači su zauzeli 2. mjesto na turniru ostavivši iza sebe ekipe HNK Gorice, NK Gradića, NK Turopoljca, NK Sesvetski Kraljevec i druge. U finalu je s(p)retniji suparnik ipak bio NK Dinamo Hidrel rezultatom 1:0 iako je utakmica lako mogla otići i na našu stranu. Naš Ivano Sučić je osvojio nagradu za najboljeg strijelca turnira, dok je Ivano Detelić zajedno sa Sučićem izabran u Dream Team turnira. Uspjeh je još veći ako se uzme u obzir da su u našoj ekipi bila samo 2 igrača izlaznog 2012. godišta te 3 curice!

U kategoriji prstića pod vodstvom trenera Igora Rožića naša ekipa osvojila je 3. mjesto. Iza nas su ostale ekipe NK Vrbovec, NK Sesvetski Kraljevec, HNK Gorica, NK Dinamo Hidrel i drugi. U polufinalu bolja momčad od nas bio je NK Most sa rezultatom 1:0 koji je kasnije u finalu pobjedio NK Blato sa 5:1. U utakmici za 3. mjesto naši prstići su izvukli zadnje atome snage i pogotkom Leona Hotija svladali NK Vrbovec sa 1:0. Naš Niko Jerković izabran je u Dream Team turnira. I sve to prstići su ostvarili bez standardnog vratara pa su se na golu izmjenjivali igrači!