Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Top 15 33 36
2. Nogometni klub Samobor 14 26 34
3. Mraclin 15 9 31
4. Strmec 14 3 27
5. Nogometni klub Stupnik 14 25 25
6. NK Dinamo (J) 15 11 24
7. Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić 15 7 24
8. Lomnica 15 -1 24
9. Gradski nogometni klub Sveta Nedelja 14 10 23
10. Turopoljac 15 7 23
11. Polet 15 1 23
12. Ban Jelačić 14 7 21
13. NK Vatrogasac 15 -13 14
14. Nogometni klub Rakov potok 15 -22 14
15. Vinogradar 14 -8 13
16. Rakovec 15 -30 9
17. Klas 15 -28 6
18. Sloga 13 -37 1
# Ime kluba U +/- B
1. Dinamo Hidrel 11 71 30
2. Polet 11 18 24
3. Buna 11 23 21
4. HNK Gorica 11 28 18
5. Lomnica 11 6 18
6. Mraclin 11 -35 10
7. HNK Gorica I 11 -59 10
8. Turopoljac 11 -52 0
# Ime kluba U +/- B
1. Dugo Selo 10 40 30
2. HNK Gorica 10 31 22
3. HNK Gorica I 10 28 21
4. Turopoljac 10 14 21
5. Vrbovec 10 19 20
6. Gradići 9 -6 10
7. Strmec 10 -34 7
8. Vatrogasac 10 -38 6
9. Polet 10 -32 4
10. Lukavec 9 -22 2
# Ime kluba U +/- B
1. Lomnica 9 14 24
2. HNK Gorica 9 21 23
3. Buna 9 13 16
4. Dinamo Hidrel 9 15 14
5. Polet 8 26 12
6. Mraclin 9 -7 9
7. HNK Gorica I 9 -21 8
8. Turopoljac 9 -9 7
9. Vatrogasac 9 -52 1
JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA 20/21
Ban Jelačić
22.08.2020. 17:30
1 : 3
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Top
22.08.2020. 17:30
4 : 0
Sloga
Klas
22.08.2020. 17:30
0 : 6
Nogometni klub Stupnik
Strmec
23.08.2020. 17:30
1 : 2
Vinogradar
Turopoljac
23.08.2020. 17:30
3 : 1
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
NK Vatrogasac
23.08.2020. 17:30
1 : 0
Mraclin
Rakovec
23.08.2020. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Rakov potok
Lomnica
23.08.2020. 17:30
2 : 3
Nogometni klub Samobor
Polet
02.09.2020. 17:00
2 : 4
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
NK Vatrogasac
26.08.2020. 17:30
2 : 4
Nogometni klub Top
NK Dinamo (J)
26.08.2020. 17:30
2 : 2
Strmec
Sloga
26.08.2020. 17:30
0 : 3
Polet
Nogometni klub Rakov potok
26.08.2020. 17:30
6 : 0
Klas
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
26.08.2020. 17:30
3 : 0
Ban Jelačić
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
26.08.2020. 17:30
1 : 0
Rakovec
Lomnica
26.08.2020. 17:30
0 : 3
Nogometni klub Stupnik
Mraclin
26.08.2020. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Samobor
Vinogradar
26.08.2020. 17:30
6 : 1
Turopoljac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
29.08.2020. 17:30
4 : 0
Klas
Nogometni klub Samobor
29.08.2020. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Top
30.08.2020. 17:30
6 : 0
Mraclin
Polet
30.08.2020. 17:30
1 : 0
NK Vatrogasac
Strmec
30.08.2020. 17:30
2 : 5
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Turopoljac
30.08.2020. 17:30
0 : 4
NK Dinamo (J)
Rakovec
30.08.2020. 17:30
2 : 1
Vinogradar
Ban Jelačić
30.08.2020. 17:30
4 : 0
Sloga
Lomnica
30.08.2020. 17:30
0 : 0
Nogometni klub Rakov potok
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
05.09.2020. 17:00
1 : 3
Turopoljac
Sloga
05.09.2020. 17:00
1 : 3
Strmec
Nogometni klub Top
05.09.2020. 17:00
3 : 1
Polet
Mraclin
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Rakov potok
06.09.2020. 17:00
0 : 4
Nogometni klub Samobor
NK Vatrogasac
06.09.2020. 17:00
0 : 2
Ban Jelačić
Vinogradar
06.09.2020. 17:00
2 : 1
Klas
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
06.09.2020. 17:00
1 : 1
Lomnica
NK Dinamo (J)
06.09.2020. 17:00
5 : 0
Rakovec
Nogometni klub Stupnik
09.09.2020. 17:00
6 : 0
Nogometni klub Rakov potok
Nogometni klub Samobor
09.09.2020. 17:00
3 : 0
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Lomnica
09.09.2020. 17:00
2 : 0
Vinogradar
Rakovec
09.09.2020. 17:00
2 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Polet
09.09.2020. 17:00
0 : 2
Mraclin
Turopoljac
09.09.2020. 17:00
5 : 0
Sloga
Ban Jelačić
09.09.2020. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Top
Strmec
09.09.2020. 17:00
2 : 1
NK Vatrogasac
Klas
09.09.2020. 17:00
1 : 2
NK Dinamo (J)
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
12.09.2020. 17:00
1 : 1
Klas
Nogometni klub Top
12.09.2020. 17:00
8 : 0
Strmec
Mraclin
13.09.2020. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Rakov potok
NK Dinamo (J)
13.09.2020. 17:00
1 : 2
Lomnica
NK Vatrogasac
13.09.2020. 17:00
2 : 2
Turopoljac
Polet
13.09.2020. 17:00
1 : 0
Ban Jelačić
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
13.09.2020. 17:00
1 : 4
Nogometni klub Stupnik
Sloga
13.09.2020. 17:00
3 : 4
Rakovec
Vinogradar
13.09.2020. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Samobor
Ban Jelačić
19.09.2020. 16:30
2 : 2
Mraclin
Nogometni klub Samobor
19.09.2020. 16:30
4 : 0
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Stupnik
19.09.2020. 16:30
3 : 0
Vinogradar
Strmec
20.09.2020. 16:30
1 : 0
Polet
Turopoljac
20.09.2020. 16:30
4 : 1
Nogometni klub Top
Rakovec
20.09.2020. 16:30
2 : 3
NK Vatrogasac
Lomnica
20.09.2020. 16:30
2 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Rakov potok
20.09.2020. 16:30
3 : 6
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Klas
20.09.2020. 16:30
0 : 0
Sloga
Nogometni klub Top
26.09.2020. 16:30
6 : 1
Rakovec
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
26.09.2020. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Samobor
Vinogradar
26.09.2020. 16:30
5 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Mraclin
27.09.2020. 16:30
2 : 1
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
NK Dinamo (J)
27.09.2020. 16:30
4 : 0
Nogometni klub Stupnik
NK Vatrogasac
27.09.2020. 16:30
1 : 0
Klas
Polet
27.09.2020. 16:30
2 : 1
Turopoljac
Sloga
27.09.2020. 16:30
0 : 2
Lomnica
Ban Jelačić
27.09.2020. 16:30
3 : 4
Strmec
Nogometni klub Stupnik
03.10.2020. 16:00
3 : 1
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Klas
03.10.2020. 16:00
2 : 4
Nogometni klub Top
Nogometni klub Samobor
03.10.2020. 16:00
-- : --
Sloga
Strmec
04.10.2020. 16:00
3 : 2
Mraclin
Turopoljac
04.10.2020. 16:00
2 : 2
Ban Jelačić
Rakovec
04.10.2020. 16:00
2 : 2
Polet
Lomnica
04.10.2020. 16:00
2 : 0
NK Vatrogasac
Nogometni klub Rakov potok
04.10.2020. 16:00
2 : 1
NK Dinamo (J)
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
04.10.2020. 16:00
4 : 0
Vinogradar
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
10.10.2020. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Rakov potok
Sloga
10.10.2020. 16:00
0 : 6
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Top
10.10.2020. 16:00
1 : 1
Lomnica
Ban Jelačić
10.10.2020. 16:00
3 : 1
Rakovec
Mraclin
11.10.2020. 16:00
2 : 0
Vinogradar
NK Dinamo (J)
11.10.2020. 16:00
1 : 0
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
NK Vatrogasac
11.10.2020. 16:00
2 : 6
Nogometni klub Samobor
Polet
11.10.2020. 16:00
2 : 0
Klas
Strmec
11.10.2020. 16:00
5 : 1
Turopoljac
Klas
17.10.2020. 16:00
0 : 4
Ban Jelačić
Nogometni klub Samobor
17.10.2020. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Top
Nogometni klub Stupnik
17.10.2020. 16:00
5 : 0
NK Vatrogasac
Turopoljac
18.10.2020. 16:00
1 : 2
Mraclin
Rakovec
18.10.2020. 16:00
1 : 4
Strmec
Lomnica
18.10.2020. 16:00
2 : 0
Polet
Nogometni klub Rakov potok
18.10.2020. 16:00
3 : 2
Sloga
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
18.10.2020. 16:00
3 : 0
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Vinogradar
18.10.2020. 16:00
1 : 1
NK Dinamo (J)
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
24.10.2020. 15:30
1 : 0
Vinogradar
Nogometni klub Top
24.10.2020. 15:30
4 : 2
Nogometni klub Stupnik
Ban Jelačić
24.10.2020. 15:30
1 : 0
Lomnica
Sloga
24.10.2020. 15:30
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Mraclin
25.10.2020. 14:30
2 : 0
NK Dinamo (J)
NK Vatrogasac
25.10.2020. 14:30
1 : 2
Nogometni klub Rakov potok
Polet
25.10.2020. 14:30
1 : 1
Nogometni klub Samobor
Strmec
25.10.2020. 14:30
0 : 0
Klas
Turopoljac
25.10.2020. 14:30
5 : 1
Rakovec
Rakovec
31.10.2020. 14:00
0 : 5
Mraclin
Lomnica
31.10.2020. 14:00
0 : 2
Strmec
Nogometni klub Rakov potok
31.10.2020. 14:00
0 : 3
Nogometni klub Top
NK Dinamo (J)
31.10.2020. 14:00
0 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Samobor
31.10.2020. 14:00
1 : 1
Ban Jelačić
Klas
31.10.2020. 14:00
2 : 4
Turopoljac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
31.10.2020. 14:00
3 : 2
NK Vatrogasac
Nogometni klub Stupnik
31.10.2020. 14:00
1 : 2
Polet
Vinogradar
31.10.2020. 14:00
-- : --
Sloga
Sloga
07.11.2020. 14:00
1 : 5
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Top
07.11.2020. 14:00
0 : 0
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Ban Jelačić
07.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Mraclin
08.11.2020. 14:00
3 : 2
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
NK Vatrogasac
08.11.2020. 14:00
4 : 1
Vinogradar
Polet
08.11.2020. 14:00
5 : 0
Nogometni klub Rakov potok
Strmec
08.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Samobor
Turopoljac
08.11.2020. 14:00
7 : 0
Lomnica
Rakovec
08.11.2020. 14:00
0 : 3
Klas
Nogometni klub Stupnik
14.11.2020. 14:00
0 : 0
Strmec
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
14.11.2020. 14:00
3 : 1
Sloga
Nogometni klub Samobor
14.11.2020. 14:00
4 : 1
Turopoljac
Klas
14.11.2020. 14:00
1 : 3
Mraclin
Lomnica
15.11.2020. 14:00
6 : 3
Rakovec
Nogometni klub Rakov potok
15.11.2020. 14:00
0 : 2
Ban Jelačić
NK Dinamo (J)
15.11.2020. 14:00
2 : 2
NK Vatrogasac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
15.11.2020. 14:00
6 : 2
Polet
Vinogradar
15.11.2020. 14:00
2 : 3
Nogometni klub Top
Mraclin
18.11.2020. 14:00
-- : --
Sloga
NK Vatrogasac
18.11.2020. 14:00
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Polet
18.11.2020. 14:00
-- : --
Vinogradar
Strmec
18.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Turopoljac
18.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Rakovec
18.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Samobor
Nogometni klub Top
18.11.2020. 14:00
-- : --
NK Dinamo (J)
Klas
18.11.2020. 14:00
-- : --
Lomnica
Ban Jelačić
18.11.2020. 14:00
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Nogometni klub Samobor
21.11.2020. 14:00
-- : --
Klas
Nogometni klub Stupnik
21.11.2020. 14:00
-- : --
Rakovec
Sloga
21.11.2020. 14:00
-- : --
NK Vatrogasac
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
21.11.2020. 14:00
-- : --
Nogometni klub Top
Lomnica
22.11.2020. 14:00
-- : --
Mraclin
Nogometni klub Rakov potok
22.11.2020. 14:00
-- : --
Turopoljac
NK Dinamo (J)
22.11.2020. 14:00
-- : --
Polet
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
22.11.2020. 14:00
-- : --
Strmec
Vinogradar
22.11.2020. 14:00
-- : --
Ban Jelačić
Mraclin
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
Sloga
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Polet
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
Vinogradar
--.--.----
-- : --
Strmec
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
Turopoljac
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Rakovec
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
Klas
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
Lomnica
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
Mraclin
Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Klas
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Rakovec
--.--.----
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Turopoljac
--.--.----
-- : --
Vinogradar
Strmec
--.--.----
-- : --
NK Dinamo (J)
Ban Jelačić
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Polet
--.--.----
-- : --
Sloga
Nogometni klub Top
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
Mraclin
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
NK Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Polet
Sloga
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Strmec
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Turopoljac
Vinogradar
--.--.----
-- : --
Rakovec
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
Klas
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Lomnica
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Samobor
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
Mraclin
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Lomnica
--.--.----
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Klas
--.--.----
-- : --
Vinogradar
Rakovec
--.--.----
-- : --
NK Dinamo (J)
Turopoljac
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Strmec
--.--.----
-- : --
Sloga
Ban Jelačić
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
Polet
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
Mraclin
--.--.----
-- : --
Polet
Nogometni klub Top
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
NK Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Strmec
Sloga
--.--.----
-- : --
Turopoljac
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Rakovec
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Klas
Vinogradar
--.--.----
-- : --
Lomnica
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Samobor
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Mraclin
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
Vinogradar
Lomnica
--.--.----
-- : --
NK Dinamo (J)
Klas
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Rakovec
--.--.----
-- : --
Sloga
Turopoljac
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
Strmec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
Ban Jelačić
--.--.----
-- : --
Polet
Mraclin
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
Polet
--.--.----
-- : --
Strmec
Nogometni klub Top
--.--.----
-- : --
Turopoljac
NK Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Rakovec
Sloga
--.--.----
-- : --
Klas
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Lomnica
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Samobor
Vinogradar
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
Mraclin
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Vinogradar
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Lomnica
--.--.----
-- : --
Sloga
Klas
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
Rakovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
Turopoljac
--.--.----
-- : --
Polet
Strmec
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
Mraclin
--.--.----
-- : --
Strmec
Ban Jelačić
--.--.----
-- : --
Turopoljac
Polet
--.--.----
-- : --
Rakovec
Nogometni klub Top
--.--.----
-- : --
Klas
NK Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Lomnica
Sloga
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Samobor
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Stupnik
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Vinogradar
--.--.----
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Vinogradar
--.--.----
-- : --
Mraclin
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
Sloga
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
Lomnica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
Klas
--.--.----
-- : --
Polet
Rakovec
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
Turopoljac
--.--.----
-- : --
Strmec
Mraclin
--.--.----
-- : --
Turopoljac
Strmec
--.--.----
-- : --
Rakovec
Ban Jelačić
--.--.----
-- : --
Klas
Polet
--.--.----
-- : --
Lomnica
Nogometni klub Top
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Samobor
NK Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Sloga
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Vinogradar
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Mraclin
Vinogradar
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
Sloga
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
Polet
Lomnica
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
Klas
--.--.----
-- : --
Strmec
Rakovec
--.--.----
-- : --
Turopoljac
Mraclin
--.--.----
-- : --
Rakovec
Turopoljac
--.--.----
-- : --
Klas
Strmec
--.--.----
-- : --
Lomnica
Ban Jelačić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Samobor
Polet
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Nogometni klub Top
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
NK Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Sloga
--.--.----
-- : --
Vinogradar
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
NK Dinamo (J)
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
Mraclin
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Sloga
Vinogradar
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Polet
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
Strmec
Lomnica
--.--.----
-- : --
Turopoljac
Klas
--.--.----
-- : --
Rakovec
Mraclin
--.--.----
-- : --
Klas
Rakovec
--.--.----
-- : --
Lomnica
Turopoljac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Samobor
Strmec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Ban Jelačić
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Polet
--.--.----
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Nogometni klub Top
--.--.----
-- : --
Vinogradar
NK Vatrogasac
--.--.----
-- : --
NK Dinamo (J)
Sloga
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
Sloga
--.--.----
-- : --
Mraclin
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
--.--.----
-- : --
NK Vatrogasac
NK Dinamo (J)
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Top
Vinogradar
--.--.----
-- : --
Polet
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
--.--.----
-- : --
Ban Jelačić
Nogometni klub Rakov potok
--.--.----
-- : --
Strmec
Nogometni klub Stupnik
--.--.----
-- : --
Turopoljac
Nogometni klub Samobor
--.--.----
-- : --
Rakovec
Lomnica
--.--.----
-- : --
Klas
Mraclin
--.--.----
-- : --
Lomnica
Klas
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Samobor
Rakovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Stupnik
Turopoljac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Rakov potok
Strmec
--.--.----
-- : --
Gradski nogometni klub Sveta Nedelja
Ban Jelačić
--.--.----
-- : --
Vinogradar
Polet
--.--.----
-- : --
NK Dinamo (J)
Nogometni klub Top
--.--.----
-- : --
Škola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić
NK Vatrogasac
--.--.----
-- : --
Sloga

GALERIJA

NK POLET Buševec